web analytics
Kil Maskeleri Tarifleri | 720p Film izle " />

Kil Maskeleri Tarifleri


Kil maskeleri tıkanmış gözeneklerin ve yağız noktaların bir numaralı düşmanlarıdır. Bu yüzden özenle uygulanmalarında ve cildin güzelliğine güzelliğine görk katmalarında tek bir sakınca yoktur. besili ten tipleri için haftada bir yahut dü öğün uygulanabilen kil maskeleri, başka cilt tipleri için 10 – 15 günde bir uygulanmalıdır. ayrıca sıska ve duygun ciltler ayda bir yol dahi kullanabilirler. başkaca kullanım sırasında cildin nemini koruması için içerisine badem yağı de katabilirler.

Kil maskelerinin en alımlı çalımlı tarafı aktarlarda kolay bulunabilmesi ve evde kendi imkanlarınız ile kılgı bir şekilde hazırlanabilmesidir.  Kil maskesi uygulamasından önce ve sonra cilt tipine yaraşır bir temizleyici kullanılması şarttır. Maskeden evvela kullanılması henüz derine işlemesi için gereklidir. Maskeden sonra porno izlevurmak ise; kil maskesinin yüzeye çıkardığı dağ bayır ve yağ tabakasını tasfiye etmek içindir. değişik ten problemleriniz için uygulayabileceğiniz kil maskelerini manzum olarak uygulamanız tavsiye ederim.

NEMLENDİRİCİ KİL MASKESİ;
Bu peçe için ihtiyacını olan malzemeler 1 tatlılıkla kaşığı yoğurt çiçeği şüyu ve 1 çay kaşığı kil olacaktır. İlk evvela papatya şüyu ile kil güzelce karıştırılmalı, ardından bölüm ve dudak çevresi hariç tüm cilde masaj yaparak yedirilmelidir. Maskenin cildinizde 10 – 15 zaman denli beklemesi yeterlidir. Haftada bir nöbet uygulanabilecek olan bu peçe ongun kez ile durulanıp yarar temizleyiciler ile temizlenmelidir.

SİYAH NOKTALAR İÇİN YEŞİL MASKE;
Yağlı cilt tipleri süresince kolaylıkla kullanılabilecek olan yeşil peçe için muktezi olan malzemeler;  2 bitirmek kaşığı yeşil kil, 2 kemirmek kaşığı yoğunluk kili, 2 kemirmek kaşığı süt tozu, 1 kemirmek kaşığı yeşil öz tozu ve 1 çay kaşığı nane olacaktır. Bu malzemeleri bir kavanozun içerisine koyun ve karıştırın. Ağzı örtük bir şekilde dolapta beklemesinde bir sakınca yoktur. içmek istediğiniz devir bir tabağın içerisine 2 tüketmek kaşığı denli boşaltıp bir rakam akarsu ile sulandırın ve dikme cilde uygulayın. 10 dakika yüzünüzde beklemesi yerinde olacaktır. bereketli ab ile durulamayı savsaklama etmeyin.

YENİLEYİCİ KİL MASKESİ;
Asırlardır yenileyici ve onarıcı özelliği sayesinde yumuşaklık maskelerinde kullanılan bal ile yapılan öte yanık bir maskedir. Bu maske için ihtiyacınız olan malzemeler; 1 taam kaşığı parafin kil, 1 çay kaşığı bal ve yeterince ab olacaktır. Balın içerisine bir kadran kil ve 2 ölçek su ek ederek adamakıllı karıştırın. şayet yüzünüze sürülmeyecek denli taşlık olursa biraz henüz sulandırabilirsiniz. Cildinizde 15 an beklettikten sonra durulayın. Bu maskeyi cağ yapmadan elden evvela yapmalı ve yıkanırken tel yardımı ile yüzünüze ovma yaparak çıkartmalısınız.

GENÇLEŞTİRİCİ KİL MASKESİ;
Bebek kadar bir ten için en görkemli kil maskesi tarifidir. İhtiyacınız olan malzemeler; 3 taam kaşığı kil, 3 kaşık su, 3 felç limon suyu, 3 damla zeytin hasım olacaktır. İlk evvela kil ve kez zarifçe karıştırılmalıdır. daha sonra limon ve zeytinyağı damlatılarak karışımı bir tas ortamında ısıtmalısınız. Soğuduktan sonra cilde sürüp 8 – 9 zaman kurumasını bekleyerek yıkayın. Yıkarken ılık akarsu kullanmanızı salık ediyorum.

Filmi beğendiyseniz aşağıdan etkileşime geçin!
291 izlenme
Sinema Modu Sorun Bildir

Filmi beğendin mi?

Arkadaşlarının haberi olsun.

Tweet attın mı?

Takipçilerini haberdar et.

Yorum yazdın mı?

Film hakkında yorum yaz.

Yorumlar

Dikkat

Filmler Güncel olarak HD Kalitede Tek parça ve partlı olarak eklenir. Sitemizde Bulunan Filmler ; Vk.com, Youtube.com , Facebook.com , Mynet.Com gibi sitelerden alınıp olup, içeriklerden sitemiz veya yöneticilerimiz sorumlu değildir. Sitemizin tüm hakları saklı olup izlersin.net 'e aittir. Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. iletişim onurtexas0@gmail.com

Categories

Destek Verdiklerimiz