web analytics
Kadınların Vazgeçemediği Baharatlar | 720p Film izle " />

Kadınların Vazgeçemediği Baharatlar


Kadınlar için baharatların öneminden kısaca bahsedeceğim.
Adet sancısı, menepoz, akne, obotize, anemi gibi bi çok hastalığa doğal yollardan savaş açar.
Ağrılı Adet Dönemi İçin
Papatya zencefil ve nane çaylarını tüketebilirsiniz. Bu dönemde mutlaka yağlı yiyeceklerden uzak durulmalıdır. ankara escort Regl dönemide egzersizdende kaçınmak gerekiyor mümkün olduğu kadar bu dönemi kendimizi yormadan geçirmeliyiz.
Adet Öncesi Sancılar İçin
Adet öncesinde bol bol sıvı tüketmeliyiz. Çorba su sebze suları bu dönemi ağrısız geçirmemize olanak sağlar. Alkol ve sigaradan uzak durmalıyız.
Basur İçin
Basur sorunu yaşayan insanların lifli besinler tüketmeleri gerekir. Bağırsakları rahat hareket ettirmek için mutlaka tüketilmelidir. Bol bol su içmeyi ve egzersiz yapmayı ihmal etmeyin.
Kramplar
Eklemlerde sırt ve midede oluşan krampları uzak tutmak için lavanta nane çayı ve ada çayı tüketmeliyiz.. Unutmayın kramplar vücudumuz yorgun ve susuz kaldığında ortaya çıkar.

Filmi beğendiyseniz aşağıdan etkileşime geçin!
223 izlenme
Sinema Modu Sorun Bildir

Filmi beğendin mi?

Arkadaşlarının haberi olsun.

Tweet attın mı?

Takipçilerini haberdar et.

Yorum yazdın mı?

Film hakkında yorum yaz.

Yorumlar

Dikkat

Filmler Güncel olarak HD Kalitede Tek parça ve partlı olarak eklenir. Sitemizde Bulunan Filmler ; Vk.com, Youtube.com , Facebook.com , Mynet.Com gibi sitelerden alınıp olup, içeriklerden sitemiz veya yöneticilerimiz sorumlu değildir. Sitemizin tüm hakları saklı olup izlersin.net 'e aittir. Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. iletişim onurtexas0@gmail.com

Categories

Destek Verdiklerimiz