web analytics
İngilizce’yi Konuşarak Öğren | 720p Film izle " />
ae3b3ff4-e8a9-41d2-beb3-729ac512d051

İngilizce’yi Konuşarak Öğren


İş amaçlı birçok kez yurtdışına çıktım. Oralarda işlerimi bir şekilde hallettim ama yaşadığım en büyük sıkıntı dil problemi oldu. Okul yıllarında çokta önemsemediğim yabancı dil derslerinin önemini anlamış oldum. Okul yıllarında, İngilizce eğitim kursları ya da bu eğitimi veren kurumlar günümüzde olduğu kadar yaygın değildi. Şimdi ise birçok seçenek ve metot mevcut. Özel ders almak, kurslara katılmak, İngilizce dil eğitimi veren ülkelere gitmek ve internetten İngilizce öğrenmek gibi seçenekler tercih edilebilir. Tabi bunların birçoğu ekonomik yönden bütçemizi sarsacak derecede. Peki İngilizceyi ekonomik ve daha pratik bir şekilde İnternetten öğrenebileceğinizi biliyor musunuz? İnternet sitesinden ulaşabileceğiniz Konuşarak Öğren uygulaması şu an çok tercih edilen pratik bir yöntemdir. Bu metot sayesinde İngilizceyi severek ve isteyerek basit bir şekilde öğrenmeniz mümkün olacaktır.

Peki, nedir bu konuşarak öğren? Bundan bahsedeceğim fakat öncesinde niye İngilizce öğrenmeliyiz? Bununla ilgili belirtmem gereken hususlar mevcut. Bilindiği üzere İngilizce birçok ülkede kullanılan ortak bir dil. Mesela İspanyol ya da İtalyan bir turist ülkemize geldiğinde İngilizce konuşarak anlaşmaya çalışıyor. Aynı şekilde kendi ülkelerine gelen turistlerle de yine İngilizce anlaşıyorlar. Güzel ülkemize birçok turist geliyor ve bir adres sorduklarında tabiri caizse tarzanca anlaşabilmek için çırpınıp duruyoruz. Diğer ülkeler bu konuya bizden daha çok önem vermiş olacaklar ki kendi dillerinin yanında İngilizceyi de ana dilleri gibi konuşabiliyorlar. Maalesef ülke olarak bu konuda biraz gerideyiz. Bunun önüne geçmek ve medeni ülkeler seviyesine ulaşabilmemiz için İngilizceyi öğrenmemiz gerekmektedir. Yazımın başında belirttiğim gibi bunun en kolay yolu konuşarak öğrenmek. Bu metot online olarak ana dili İngilizce olan eğitmenler ile birebir ders görebileceğiniz ve size özel düzenlenen eğitim programından ibarettir. Eğitmenler ile yapacağınız kısa sohbetler ile eğitmenleriniz İngilizce Seviye Testi yaparak sizin seviyenizi tespit ederler ve hangi sınıftan derse başlayacağınızı belirlemiş olurlar. Bu eğitim sisteminde size özel hazırlanan ders programı sayesinde anlamadığınız konuyu tekrar edip öğrenebilir ve bir sonraki konuya o zaman geçersiniz. Her gün çevrimiçi olarak bu derslere katılabilir haftada bir eğitmenlerle değerlendirme yapıp performansınızı gözlemleyebilirsiniz. Bu sistemden İngilizce öğrenmek isteyen herkes faydalanabilir. Ev hanımı, işçi, memur ve pek tabi öğrenciler. Sabah başlayıp gece 24:00’a kadar online eğitimlerden faydalanarak İngilizceyi evinizde konuşarak öğrenebilirsiniz. Ders saatlerini siz belirleyebilir böylece günün istediğiniz saati eğitim alabilirsiniz. Size verilen ödevler sayesinde pratik yaparak seviyenizi yükseltebilir ve cümle kurmayı ve basit cümle kalıplarını öğrenebilirsiniz. İngilizceyi sürekli tekrar yaptıkça öğrenebilirsiziniz. Her gün 10 veya 20 dakikanızı ayırarak kolay bir şekilde konuşarak İngilizce öğrenebilirsiniz. Eğitmelerinizin sizinle özel olarak ilgilenerek sizi İngilizce konuşturarak diksiyon ve telaffuz konusunda gelişiminizi sağlayacak ve İngilizceyi konuşarak öğreneceksiniz.

Filmi beğendiyseniz aşağıdan etkileşime geçin!
388 izlenme
Sinema Modu Sorun Bildir

Filmi beğendin mi?

Arkadaşlarının haberi olsun.

Tweet attın mı?

Takipçilerini haberdar et.

Yorum yazdın mı?

Film hakkında yorum yaz.

Yorumlar

Dikkat

Filmler Güncel olarak HD Kalitede Tek parça ve partlı olarak eklenir. Sitemizde Bulunan Filmler ; Vk.com, Youtube.com , Facebook.com , Mynet.Com gibi sitelerden alınıp olup, içeriklerden sitemiz veya yöneticilerimiz sorumlu değildir. Sitemizin tüm hakları saklı olup izlersin.net 'e aittir. Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. iletişim onurtexas0@gmail.com

Categories

Destek Verdiklerimiz