web analytics
ESKİ MODA EVLERE SON EVİNİZİ RENKLENDİRMEK İÇİN TASARIM FİKİRLERİ | 720p Film izle " />
whiplash

Neredeyse çoğumuzun evinde aynı duvar renkleri aynı mobilya renkleri sıkıcı ve monoton ev düzenleri var. Tek tip ev düzeni diyoruz buna. Ama sürekli aynı şeyi görmekten insan sıkılıyor. Yenilik vakti gelmedi mi sizcede.
Renkleri desenleri birbirine karşıtırmaktan korkmayı kötü bi görüntü olur diye yapmaktan çekindiğiniz şeyler aslında çok daha modern ve göz alıcı olabilir. Ama tabiki bazı küçük noktalara dikkat etmek gerekiyor. Aksi taktirde göz yorucu bir görüntü ortaya çıkabilir.
Dikkat etmeniz küçük noktaları öğrenelim şimdide.
Farklı desenlerin uyum içinde olması için ana ankara escort renk mutlaka beyaz olmalı ikinci rengi dilediğiniz rengi seçebilirsiniz. Göz zevkiniz hangisine uygunsa.
Örneğin halı mı alacaksınız halının içinde eğer beyaz renk varsa diğer renkler önemli değil beyaz renk göz yorumlasını engelleyecektir ve ortama farklı bir hava katacaktır. Renklerin değişkenliği değil desenlerin birine benzemesine dikkat edilmeli.
Farklı desenlerde duvarlarınızın olmasını istiyorsanız eğer zemin beyaz üzerine kahverengi minik ağaçlar .. onlara uyumlu beyaz çiçekli perde ve ince çizgili bir koltuk örtüsüyle evinizin dekorasyonunda bir bütünlük sağlayabilirsiniz. Oldukça şık görüneceğinden eminim.
Son olarakda duvarınıza evinizin temasına uyumlu çerçeveler fiskosun üzerine şık biblolar gibi küçük dokunuşlarla tamamen farklı bir hava yaratabilirsiniz.

Filmi beğendiyseniz aşağıdan etkileşime geçin!
115 izlenme
Sinema Modu Sorun Bildir

Filmi beğendin mi?

Arkadaşlarının haberi olsun.

Tweet attın mı?

Takipçilerini haberdar et.

Yorum yazdın mı?

Film hakkında yorum yaz.

Yorumlar

Dikkat

Filmler Güncel olarak HD Kalitede Tek parça ve partlı olarak eklenir. Sitemizde Bulunan Filmler ; Vk.com, Youtube.com , Facebook.com , Mynet.Com gibi sitelerden alınıp olup, içeriklerden sitemiz veya yöneticilerimiz sorumlu değildir. Sitemizin tüm hakları saklı olup izlersin.net 'e aittir. Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. iletişim onurtexas0@gmail.com

Categories

Destek Verdiklerimiz