web analytics
cilt Tonuna En yarar allık Rengi Hangisi | 720p Film izle " />

cilt Tonuna En yarar allık Rengi Hangisi


cilt Tonuna En yarar allık Rengi Hangisi
Makyaj üretmek fena zor bir anlayış sayılmaz ama sert zorlamasız da sayılmaz. deri rengine yaraşır olarak yapılmamış bir makyaj, hiçbir zaman tatlıca durmaz. dobra görüneyim derken çirkinleşebilir, torlak görüneyim derken elan yaslı durabilir ve hatta hata bir nitelik uygulaması ile tüm bütünlüğü bozabilirsiniz. Hanımlar bu hatayı en hayli allık kullanırken yaparlar.

Allık sarf etmek kâh yapılan en anlı şanlı makyajı vurgulamak için, gâh sadece yüze nitelik görmek için, bazende yüzün elan edepli gösterilmesi için geçerli bir makyaj hilesidir. sakatlık uygulandığı takdirde felaket bir manzara ortaya çıkabilir. Yüzün her iki tarafına bedel dağıtılması da mehabetli ölçüde önemlidir. Allığı çokça rokettube kaldırmak yada rengini düzgün ayarlayamamak ilgiyi tamamen allık dair çekeceği için gülünç bir görüntüye niçin olurken, güzelim makyajı da geri planda bırakacaktır. Allığın az sürülmesi ise mergup sonucu vermeyecektir. Bu yüzden ilk evvela deri rengine ve yapılan makyajın tonuna gereğince allık rengi belirlenmeli, henüz sonra yüze uygulanarak bir küme kısımları eksiksiz bir sünger yardımı ile alınmalıdır. Her iki tarafında tay dağıtılmasına özenme gösterilmelidir.

Allık seçimi için stratejik olan ten rengi belirlenirken, yüzünüzün sıra ışığını en doğru açıdan almasına itina göstererek aynaya bakmalısınız. gördüğünüz renk ayan bir tonda ise; beyaz zehir tenli, yoğun ise; esmer, ikisinin ortasında ise buğday tenli sayılırsınız. kap tonumuzu tayin etmek için çok değişik bir kaç uğur henüz vardır, bileğinizdeki gay porno damarlara denemek bu yollardan birisidir mesela. devir ışığında bileğinize baktığınız saat zahirî damarların rengi maviyse, kap  tonu ilgisiz gülgûn tonu anlamına gelir. yeşilimsi bir nitelik ise deri renginiz sıcak zerrin tonu demektir.  Mavi yada yeşil olduğundan sakıncasız değilseniz ,ikisinin karışımı bir vizyon taşıyorsa deri tonunda gülgûn yada sarının dominant olmadığını yani yansız olduğunu söyleyebiliriz.

Açık cilt rengine sahip hanımlar  toz pembe, şeftali tonları ve kemiksiz mercan kabil porselen renkleri kötü asude kullanabilirler. ısın püf noktası  ise allık sürülürken çok yavaş  miktarda sürülmesidir. konsantre al uygulamak, yüzde acı nitelik geçişlerine ve saf olmayan bir görüntüye sebep olur. berrak ciltler için kesinkes krem allıklar kullanılmalıdır.

Buğday tonlarında bir cilt renginiz var ise beyaz zehir tenli hanımlar kadar sizde toz pembe ve şeftali tonları kullanabilirsiniz. ama azıcık daha yoğun tonları yeğleme ederek şunca elan diri bir rapor yakalayabilirsiniz. kıpkızıl bir gülgûn veya leylak rengi bir al ile  etkili bir parıltı yansıtabilirsiniz. mavi bazlı allıklar  ise buğday tenliler için tehlikelidir. Yüzün morarmış üzere görünmesini sağlayabilir.

Koyu ten rengine malik olan hanımlar yani esmerler için en ülkü elvan yoğun kırmızı, turuncu ve kahvehane tonları olacaktır.  Bu renkler, belirtik gülgûn tonlarının aksine, cildinin diri görünmesini sağlayacak. ten  tonu hamam ise fuşya ağırlıklı allıklar kullanabilirsiniz. ilgisiz deri rengine sahipseniz  koyu turuncu cildinizi aşkın daha ak pak gösterecektir.
Allık uygulamasını elmacık kemiklerinin üzerinde yaparak, ruhlu ve gerçek bir manzara oluşturabilirsiniz. ancak yüzünüzün henüz yufka görünmesini istiyorsanız allığı elmacık kemiklerinin altından kulaklara rast ferah mafevk çekerek sürmelisiniz.

Filmi beğendiyseniz aşağıdan etkileşime geçin!
13192 izlenme
Sinema Modu Sorun Bildir

Filmi beğendin mi?

Arkadaşlarının haberi olsun.

Tweet attın mı?

Takipçilerini haberdar et.

Yorum yazdın mı?

Film hakkında yorum yaz.

Yorumlar

Dikkat

Filmler Güncel olarak HD Kalitede Tek parça ve partlı olarak eklenir. Sitemizde Bulunan Filmler ; Vk.com, Youtube.com , Facebook.com , Mynet.Com gibi sitelerden alınıp olup, içeriklerden sitemiz veya yöneticilerimiz sorumlu değildir. Sitemizin tüm hakları saklı olup izlersin.net 'e aittir. Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. iletişim onurtexas0@gmail.com

Categories

Destek Verdiklerimiz