web analytics
AEG Servis | 720p Film izle " />

AEG Servis


Özel bir servis mi arıyorsunuz özellikle istanbul çevresinde aeg ürünlerinizin özenle bakım ve onarımını gerçekleştiren bir firma mı arıyorsunuz? Doğru yerdesiniz: aeg servis, siz değerli müşterilerinin talepleri ve yaşadıkları sıkıntıyla ilgilenmek üzere, ev veya işyerinizde ürününüzün bakım ve onarımını üstleniyor. Eğer yerinizde çalışılması olanaksızsa, ayrıca ev veya işyerinizden teslim alıp sorunu çözdükten sonra tekrar geri getiriyoruz.

aeg teknik servis olarak, kalfalığı yıllar önce atlatan deneyimli ustalarımızla övünüyoruz; çünkü onların sahip oldukları bilgi birikimleri ve deneyimleri, bizi İstanbul’un tümünde rakipsiz kılıyor. Böylece hiçbir müşterimizi mağdur etmeden hizmet sağlayabiliyoruz. Bir telefonunuzla anında harekete geçmeye hazır olan deneyimli ve bilgi sahibi olan servis çalışanlarımız, bulaşık makinesi, buzdolabı, ütü, kombi, televizyon, çamaşır makinesi, kurutma makinesi, klima, davlumbaz, fırın, derin dondurucu, su pınarı gibi aeg marka eşyalarınızda yaşayabileceğiniz her sıkıntı için imdadınıza yetişecektir. Mümkün olan en kısa süre içinde, eşyanızı yerinde veya yerimizde tamir edip tekrar sorunsuz bir şekilde kullanılabilir olmasını sağlayacak donanımdaki servisimiz, siz değerli müşterilerimizin mağduriyet süresini en aza indirebilmek için yoğun bir çalışma temposuna sahip. Bu tempo ile tüm müşterilerimizin istek ve ürünleri hakkında istek ve şikayetlerine kayıtsız kalmayıp tüm sorunları baştan aşağı çözmek için ne gerekiyorsa yapan bir ekip vardır.

 

Filmi beğendiyseniz aşağıdan etkileşime geçin!
351 izlenme
Sinema Modu Sorun Bildir

Filmi beğendin mi?

Arkadaşlarının haberi olsun.

Tweet attın mı?

Takipçilerini haberdar et.

Yorum yazdın mı?

Film hakkında yorum yaz.

Yorumlar

Dikkat

Filmler Güncel olarak HD Kalitede Tek parça ve partlı olarak eklenir. Sitemizde Bulunan Filmler ; Vk.com, Youtube.com , Facebook.com , Mynet.Com gibi sitelerden alınıp olup, içeriklerden sitemiz veya yöneticilerimiz sorumlu değildir. Sitemizin tüm hakları saklı olup izlersin.net 'e aittir. Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. iletişim onurtexas0@gmail.com

Categories

Destek Verdiklerimiz